Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

Yönetim Academia 2002 yılında şirketlerin kurumsal danışmanlık taleplerine cevap verebilmek için İstanbul’da kuruldu.

Kurulduğu günden itibaren şirketlerin yönetim, finans, insan kaynakları, pazarlama ve markalaşma süreçlerini destekleyen Yönetim Academia, 2011 yılında merkezini Bursa’ya taşıdı.

Danışmanlık çözümlerinin yanında Proje Yönetimi ve Eğitim alanlarında da hizmet sunan Yönetim Academia sahip olduğu profesyonel ve deneyimli kadrosuyla kurumsal yapıların gelişmesine öncülük yaptı.

Küresel ölçekteki yönetim uygulamalarını yakından takip eden Yönetim Academia bu uygulamaları müşterilerine uyarlayarak kurumların kalıcı başarılar elde etmesini sağladı.

Bu alanlardaki trendleri yakından takip ederek şirketlerin üst yönetimlerine rehberlik yapan Yönetim Academia, şirketlerin başarı çıtasını yükseltecek uygulamaları geliştirmek için ortaklar, yöneticiler, çalışanlar, müşteriler, potansiyel hedef kitleler, sektörel otoriteler ve ilgili çevrelerle birebir görüşme, odak grup, anket çalışması ya da röportaj yöntemlerini kullanarak Veri Madenciliği yöntemini etkin bir şekilde kullandı.

Özel sektör kuruluşlarında çalışanların yönetim süreçlerine aktif katılımını sağlamak için yoğun bir çaba sarf eden Yönetim Academia, bu sayede kuruluşların “Yönetim Vergisi” yükünden kurtulmasına olanak sağlayan projeler geliştirdi.

Şirketlerin kalıcı başarıya ulaşması için ülkemizdeki standart yönetim uygulamalarının dışında yöntemler üzerinde çalışmalarını sürdüren Yönetim Academia, uzmanlık alanlarının gelişimi için çaba sarf etmektedir.