Kurumsal Check-Up

Pazar Araştırması

Pazar Araştırması çalışması kuruluşunuzun sahip olduğu ürün ve hizmetleri hangi hedef kitlelere sunmanız gerektiğine dair projeksiyon sunar.

Devamı

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı gelişen ve büyüyen bir kuruluş olarak firmaların kurumsallaşma düzeyini geliştirecek, rekabet gücünü ve performansını artıracak, modern tekniklerle kendi alanında farklılaşmasını sağlar.

Devamı

Yatırım Danışmanlığı

Potansiyel yatırım alanlarıyla ilgili detaylı fizibilite çalışmaları yaparak kapsamlı raporlar hazırlıyor ve yatırımcıların doğru kararlar almasını sağlayacak bilgileri sunuyoruz.

Devamı

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı kapsamında şirketlere pazarlama stratejileri, ayrıntılı pazarlama planları, pazarlama mesajları ve mesajı hedef pazara iletmek için uygun pazarlama karmasını belirlemede destek veriyoruz.

Devamı

Pazarlama Danışmanlığı

Şirketlerin mevcut müşteri performanslarını artıracak ve hedef kitlelerine ulaşarak yeni müşteriler geliştirmesine olanak sağlayacak projeler geliştirerek saha çalışmaları planlıyoruz.

Devamı

Kurumsal Check-Up

Şirketler de insanlar gibi hastalanabilir, yorulabilir ya da motivasyon kaybı yaşayabilir. Hatta bu tür sorunlara karşı etkili önlemler alınmazsa insanlar da olduğu gibi şirketler de ölebilir.

Devamı

Daha detaylı bilgi almak için Tıklayın