Zaman Yönetimi

Detaylar

Zaman yönetimi, hayatın her alanında olduğu gibi şirketlerde de önemli bir iş sürecidir. Günü organize etmek, operasyonları düzenlemek, hangi işlerin ne kadar süreyle ve ne sıklıkta yapılacağına karar vermek, çalışanların ilerlemesini kaydetmek veya zaman alıcı davranış problemlerini en aza indirmek.

Çalışanlar şirketlerde çok fazla zaman geçirirler. Bundan dolayı çalışma süresinin etkili kullanımı, etkin iş organizasyonu ve yönetimi ile başlar, ya da tam tersi. İş yerlerinde verimli zaman geçirmek için etkili bir planlamaya ve bu planlamanın zaman detaylarının çalışılmasına ihtiyaç duyulur. Bu konuda başarılı olan çalışanlar başarılı şirketlerin ortaya çıkmasını sağlar.  

Şirket bünyelerinde zaman yönetimi problemleri yaşandığından bu büyük oranda verimliliği negatif olarak etkiler.

Şirketlerin bu tür kayıplar yaşamaması için düzenlediğimiz Zaman Yönetimi Eğitimleri’nde katılımcıların zamanlarını nasıl planlayacakları ve yöneteceklerine dair çalışmalar yapıyoruz.

İnteraktif bir ortamda gerçekleşen eğitimlerde grup etkileşimlerini sağlayacak oyunlar ve aktivitelerle katılımcıların sürece aktif olarak hazırlanmasını sağlarken, pratik uygulamalarla konuların pekişmesine destek veriyoruz.

We focus on advice consulting business financials Get A Quote